ZAŁOŻYCIEL KANCELARII

Artur Bierć

Radca prawny

Pomysłodawca i założyciel kancelarii z ponad 15-letnim doświadczeniem zdobytym podczas świadczenia obsługi prawnej dla jednego z największych funduszy rynku nieruchomości. Koncentracja na stanowi potwierdzenie dogłębnej znajomości branży nieruchomości zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jako wieloletni członek zarządu spółek zarządzających centrami handlowymi i biurowcami w pełni rozumie potrzeby współczesnego biznesu oraz dysponuje praktycznymi rozwiązaniami dla swoich Klientów.

Wiedzę w tym zakresie zgłębiał także w trakcie studiów organizowanych przez ICAN Institute wraz z „Harvard Business Review Polska” w ramach programów ITS Management™ oraz ITS Elite Leadership Program ™ .

Znajomość rynków kapitałowych doskonalił jako słuchacz studiów podyplomowych z zakresu rynków kapitałowych na macierzystej uczelni - Uniwersytecie Warszawskim.

Doktorant Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie oraz wykładowca z zakresu prawa obrotu nieruchomościami, w tym prawa deweloperskiego i mieszkaniowego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Wieloletni członek Komisji Doskonalenia Zawodowego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

 

 

 

ul. Laskonogiego 7

02-496 Warszawa

tel. (22) 212 88 03

fax (22) 212 89 07

info@ab-legal.pl

©  BIERĆ | Kancelaria Radców Prawnych

|NOTA PRAWNA|