Jesteśmy na rynku ponad 10 lat

Firma powstała w 2008 roku. Czujemy się odpowiedzialni za sprawy naszych Klientów i ich sukces. Każda sprawa której się podejmujemy jest dla nas tak samo ważna, jak dla naszych Klientów. Działamy z przeświadczeniem, że tylko szerokie i wszechstronne spojrzenie na zagadnienia prawne i biznesowe pozwala wypracować praktyczne i skuteczne rozwiązania.

Kim jesteśmy ?

Kancelaria od początku swej działalności związana jest z obsługą funduszy inwestycyjnych oraz rynkiem nieruchomości.

 

Świadczymy doradztwo prawne przy obsłudze inwestycji, umów kredytowych, umów rachunków escrow i ich zmian a także nabywaniu lub sprzedaży projektów nieruchomościowych. Wspieramy w procesie przeprowadzania kompleksowych analiz prawnych nieruchomości i ich komercjalizacji a także w negocjacjach oraz zawieraniu umów najmu powierzchni komercyjnych i biurowych.

 

Doradzamy w zakresie tworzenia i wdrażania struktur inwestycyjnych optymalnych dla naszych Klientów. Zakładamy, łączymy, przekształcamy i likwidujemy spółki prawa handlowego.

 

 

Posiadamy znaczące doświadczenie w zakresie windykacji należności, nabywania i zbywania akcji, udziałów, przedsiębiorstw oraz ich zorganizowanych części.

 

Jesteśmy członkiem założycielem stowarzyszenia prawników rynku motoryzacyjnego.

 

Stała współpraca i skoordynowane współdziałanie prawników Kancelarii różnych specjalności umożliwia zaangażowanie doświadczenia całej Kancelarii i jej potencjału intelektualnego w celu świadczenia profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej w zakresie złożonych projektów i transakcji również na rynku międzynarodowym.

 

Kancelaria zatrudnia najlepszych prawników dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie obsługi prawnej klientów działających w różnych sektorach gospodarki.

Wszyscy prawnicy Kancelarii władają biegle co najmniej dwoma językami, posiadają dogłębną znajomość polskiego systemu prawnego oraz uwarunkowań ekonomicznych i finansowych przydatnych w realizacji wieloaspektowych pod względem prawnym projektów i transakcji.

 

Większość zatrudnionych w Kancelarii prawników posiada wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe zdobyte za granicą lub w renomowanych, międzynarodowych kancelariach działających w Polsce.

DOSWIADCZENIE

Każda sprawa której się podejmujemy jest dla nas tak samo ważna,

jak dla naszych Klientów.

 

DOŚWIADCZENIE

Doradztwo

Doradztwo przy nabywaniu i zbywaniu przedsiębiorstw, a także ich restukruryzacji oraz negocjacje z bankami w celu ustanawiania i zmiany zabezpieczeń umów kredytowych.

 

Obsługa

Bieżąca obsługa korporacyjna przedsiębiorstw, w tym doradztwo przy ich nabywaniu, zbywaniu, łączeniu, podziale, przejęciach oraz przekształceniach spółek.

 

Instrumenty finansowe

Doradztwo w ramach emisji i obrocie instrumentami finansowymi oraz emisji i obrocie papierami dłużnymi.

 

Windykacja

Ponad 10 etnie doświadczenie w windykacji należności w tym wi windykacji korporacyjnej.

 

Badanie stanu prawnego

Badanie stanu prawnego przedsiębiorstw oraz nieruchomości

RODO

Doradztwo i wdrażanie rozwiązań

ZAŁOŻYCIEL KANCELARII

Artur Bierć

RADCA PRAWNY

ul. Laskonogiego 7

02-496 Warszawa

tel. (22) 212 88 03

fax (22) 212 89 07

info@ab-legal.pl

©  BIERĆ | Kancelaria Radców Prawnych

|NOTA PRAWNA|